Hope Cove

Hope Cove

Friday, 16 January 2015

MISS MARPLE DANCING...

Pro ty (což jsou nejspíš všichni), kdo nikdy neviděli v akci Margaret Rutherford, mám malé video z Vraždy v trysku (v knihách Poirotova záhada Po pohřbu, v téhle adaptaci se změnila na případ slečny Marplové).

Povinné od času 1:15!

A ano, samozřejmě to celé byl vynalézavý plán, jak donutit vraha, aby šel s pravdou ven. Jak jinak ;-)))

7 comments:

 1. Ta je rozkošná, nevím proč, ale nějak mi připomněla Doctora Who :-)

  ReplyDelete
 2. O slečně Marplové nemohu hlasovat, neboť jsem neviděl žádný film. Ale než skončí hlasování, tak se to dá napravit :-)

  ReplyDelete
 3. Jestli se to podaří tak s Margaret Rutherford budu mít v českém dubingu z TV díl To je vražda, řekla. Z ostatních Marplových taky něco budu mít. Teď jen zjistit, které detektivky se odehrávají, či se natáčely v tom našem okolí. :-) Těch třináct sérií Poirota a několik sérií Marplové opravdu nezvládnu :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já budu mít Vraždu v trysku (M. Rutherford) s českými titulky, jak to vypadá.

   Delete
 4. Tak jsme viděli už 2 fimy s M. Rutheford a ona je skvělá, a ty její pláště a moc se mi líbí její přítel.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jé, to je hezký! Které dva jste viděli? Mám pro ni slabost - jasně, není to vysloveně slečna Marplová (jako Ustinov nebyl Poirot), ale je k sežrání.

   Delete
 5. Viděli jsme: To je vražda, řekla a Hanebná vražda (Murder Most Foul), tu druhou jsme viděli jen s polskými titulky (to byl nářez, ale po chvíli jsem už nevnímala, že nejsou české).
  Ještě jsme zkoukli Rozbité zrdcadlo s A. Lansbury - a hlavně s Liz Taylorovou, Rockem Hudsonem (bože to byl fešák), s Geraldinou Chaplin, Tony Curtisem ... prostě samé hvězdy a Liz byla tak okouzlující.

  ReplyDelete